Fixtures

First Round

Ossett United Ladies vs Fleetwood Town Wrens FRI 7pm
Ilkeston Town Ladies vs Brighouse Town Ladies FRI 7pm
Penwortham Town Ladies vs Bungay Town Ladies FRI 7pm
Cheadle Town Stingers vs Doncaster Rovers Belles FRI 7pm
AFC Sudbury Ladies vs Curzon Ashton Women FRI 7pm
Sporting Khalsa Women vs Bradford City W.F.C. FRI 7pm
Sutton United Women vs Abingdon Town Women FRI 7pm
Pagham Ladies vs Forest Green Rovers Women FRI 7pm
Ascot United Ladies vs Hashtag United Women FRI 7pm
Leafield Athletic vs Middlezoy Ladies FRI 7pm
Poole Town Ladies vs Cambridge United WFC FRI 7pm
Harlow Town Ladies vs Leyton Orient Women FRI 7pm

Third Qualifying Round

Bradford City W.F.C. vs Harrogate Town Ladies MON 5pm
Doncaster Rovers Belles vs York Railway Inst’ Ladies MON 5pm
Lincoln City Women vs Curzon Ashton Women MON 5pm
Workington Reds L.F.C. vs Ossett United Ladies MON 5pm
Chorley FC Women vs Penwortham Town Ladies MON 5pm
Accrington Stanley Ladies vs Cheadle Town Stingers MON 5pm
Brighouse Town Ladies vs Cleethorpes Town Ladies MON 5pm
Fleetwood Town Wrens vs Lincoln Moorland Railway MON 5pm
Sporting Khalsa Women vs Bedworth United Ladies MON 5pm
Cambridge United WFC vs AFC Wimbledon Ladies MON 5pm
Long Eaton United Ladies vs Leyton Orient Women MON 5pm
Ilkeston Town Ladies vs Ipswich Town Women MON 5pm
Ascot United Ladies vs Luton Town Ladies MON 7pm
St Ives Town Ladies vs AFC Sudbury Ladies MON 7pm
Norwich City Women vs Bungay Town Ladies MON 7pm
Loughborough Foxes Vixens vs Hashtag United Women MON 7pm
Harlow Town Ladies vs Wolves Women MON 7pm
Sutton United Women vs Colney Heath Ladies MON 7pm
Forest Green Rovers Women vs St Agnes AFC Ladies MON 7pm
Bideford Ladies vs Poole Town Ladies MON 7pm
Exeter City Women vs Middlezoy Ladies MON 7pm
Southampton FC Women vs Pagham Ladies MON 7pm
Eastleigh Ladies vs Leafield Athletic MON 7pm
Maidenhead United Women vs Abingdon Town Women MON 7pm

Second Qualifying Round

Workington Reds L.F.C. vs The New Saints (TNS) THU 4pm
Liverpool Feds vs Curzon Ashton Women THU 4pm
Accrington Stanley Ladies vs Stockport County THU 4pm
Bolton Wanderers vs Fleetwood Town Wrens THU 4pm
Mossley AFC Women vs Cheadle Town Stingers THU 4pm
Penwortham Town Ladies vs Tameside United Ladies THU 4pm
Morecambe Ladies vs Chorley THU 4pm
Bradford City vs Norton & Stockton Ancients THU 4pm
Farsley Celtic Women vs Harrogate Town Ladies THU 4pm
Ossett United Ladies vs Leeds United THU 4pm
Ilkeston Town Ladies vs Newcastle United THU 5pm
Bradford Park Ave Ladies vs Lincoln Moorland Railway THU 5pm
Doncaster Rovers Belles vs Grimsby Borough Ladies THU 5pm
York Railway Inst’ Ladies vs Hartlepool United Women THU 5pm
 Brighouse Town Ladies vs Durham Cestria THU 5pm
Cleethorpes Town Ladies vs Barnsley Women’s FC THU 5pm
Chester-le-Street Town Ladies vs Lincoln City Women THU 5pm
Boldmere St Michaels Women F.C vs Bedworth United Ladies THU 5pm
Burton Albion Ladies vs Long Eaton United Ladies THU 5pm
Sporting Khalsa Women vs Kettering Town Women THU 5pm
Ipswich Town Women vs Cambridge City Ladies THU 6pm
Wolves Women vs Lutterworth Athl’ Ladies THU 6pm
Rise Park Ladies vs Loughborough Foxes Vixens THU 6pm
Solihull Moors Women vs Cambridge United WFC THU 6pm
Norwich City Women vs Holwell Sports Women THU 6pm
AFC Sudbury Ladies vs Enfield Town Ladies THU 6pm
Bungay Town Ladies vs Billericay Town Ladies THU 6pm
Colney Heath Ladies vs Wroxham Women THU 6pm
Chesham United vs Leyton Orient Women THU 6pm
Sutton United Women vs Stevenage THU 6pm
Actonians vs St Ives Town Ladies THU 6pm
Harlow Town Ladies vs Hoddesdon Town Owls THU 6pm
Hashtag United Women FC vs Kent Football United Ladies THU 7pm
AFC Wimbledon Ladies vs Bowers & Pitsea Ladies THU 7pm
Luton Town Ladies vs Dulwich Hamlet Women THU 7pm
Maidenhead United Women vs Swindon Town Women THU 7pm
Cheltenham Town Ladies vs Eastleigh Ladies THU 7pm
Bournemouth Sports vs Poole Town Ladies THU 7pm
Bude Town Ladies vs Leafield Athletic THU 7pm
Middlezoy Ladies vs Phoenix Sports Ladies THU 7pm
Ascot United Ladies vs Weston Super Mare Ladies THU 7pm
Exeter City Women vs Brislington Ladies THU 7pm
Pagham Ladies vs Buckland Athletic Women THU 7pm
Southampton FC Women vs Eastbourne Town Women THU 7pm
Larkhall Athletic vs Forest Green Rovers Women THU 7pm
Shanklin Ladies FC vs St Agnes AFC Ladies THU 7pm
Abingdon Town Women vs Southampton Women’s FC THU 7pm
Bideford Ladies vs Burgess Hill Town Women THU 7pm

First Qualifying Round

West Didsbury & Chorlton vs Workington Reds L.F.C. TUE 4pm
Mossley Hill Ladies vs Mossley AFC Women TUE 4pm
Wythenshawe AFC Ladies vs Cheadle Town Stingers TUE 4pm
Sir Tom Finney FC vs Penwortham Town Ladies TUE 4pm
Kidsgrove Athletic Ladies vs Fleetwood Town Wrens TUE 4pm
Northwich Vixens vs Morecambe Ladies TUE 4pm
Altrincham Ladies vs Accrington Stanley Ladies TUE 4pm
Curzon Ashton Women vs Blackpool Ladies TUE 4pm
Ossett United Ladies vs South Shields Ladies TUE 4pm
Shifnal Town Ladies vs Grimsby Borough Ladies TUE 4pm
Alnwick Town Ladies vs Farsley Celtic Women TUE 5pm
Worksop Town Women vs Cleethorpes Town Ladies TUE 5pm
Harrogate Town Ladies vs Lumley LFC TUE 5pm
Ripon City Ladies vs York Railway Inst’ Ladies TUE 5pm
Bradford Park Ave Ladies vs Altofts Ladies TUE 5pm
Harrogate Railway Ladies vs Hartlepool United Women TUE 5pm
Chesterfield FC Women vs Kettering Town Women TUE 5pm
Rise Park Ladies vs Solihull Ladies United TUE 5pm
Ilkeston Town Ladies vs Redditch United FC Women TUE 5pm
Loughborough Foxes vs Sutton Coldfield T Ladies TUE 5pm
Sleaford Town Ladies vs Lutterworth Athl’ Ladies TUE 6pm
Lincoln Moorland Railway vs Beaumont Park Ladies TUE 6pm
Sutton United Women vs Hutton Ladies TUE 6pm
Harlow Town Ladies vs Hackney WFC TUE 6pm
Dulwich Hamlet Women vs Bishops Stortford Ladies TUE 6pm
Bowers & Pitsea Ladies vs Wymondham Ladies TUE 6pm
Bungay Town Ladies vs AFC Dunstable Women TUE 6pm
Newmarket Town Women vs AFC Sudbury Ladies TUE 6pm
Luton Town Ladies vs Northampton Town Ladies TUE 6pm
St Ives Town Ladies vs Hampton & Richmond Ladies TUE 6pm
Wroxham Women vs New London Lionesses TUE 6pm
Peterborough NS Ladies vs Hoddesdon Town Owls TUE 6pm
Colney Heath Ladies vs Leigh Ramblers Ladies TUE 7pm
Newhaven Ladies vs Eastbourne Town Women TUE 7pm
Saltdean United Women vs Burgess Hill Town Women TUE 7pm
Mole Valley Womens FC vs Shanklin Ladies FC TUE 7pm
Phoenix Sports vs Parkwood Ladies TUE 7pm
Pagham Ladies vs Eastbourne United Women TUE 7pm
Eastleigh Ladies vs Woodley United Ladies TUE 7pm
Bideford Ladies AFC vs Trowbridge Town Ladies TUE 7pm
Torquay United Women vs Tameside United Ladies TUE 7pm
Middlezoy Ladies vs Wootton Bassett Tn Ladies TUE 7pm
Callington Town Ladies vs Bude Town Ladies TUE 7pm
Winchester City Flyers vs Ascot United Ladies TUE 7pm
Bournemouth Sports vs AEK Boco Ladies TUE 7pm
St Agnes AFC Ladies vs Abingdon United Women TUE 7pm
Forest Green Rovers Women vs AFC Bournemouth Ladies TUE 7pm
Exeter & Tedburn Rangers vs Weston Super Mare Ladies TUE 7pm
Abingdon Town Women vs Ilminster Town Ladies TUE 7pm